Svářečky Plzeň 

 

Elektrodové svářečky

Elektrodová svářečka je ideální pomocník pro klasické použití, např. přivařit upadlý pant na vratech, přivařit traverzy atd. Většinou jsou modely standardně vybaveny: zemnicím kabel se svorkou, kladivem na strusku s integrovaným drátěným kartáčem, ochranným svářečský štítem. Modely na 400 V mohou být vybaveny i adaptérem na 230 V, tento adaptér se velice hodí, pokud svářečku používáte pokaždé na jiném místě, kde třeba chybí zásuvka na 400 V.

 

Co2 svářečky

Tyto svářečky jsou určeny pro svařování v ochranné atmosféře pro přesné sváry. V případě, že svářečku používáte několikrát do roka, nemusíte si kupovat bombu s plynem, pouze použijete pro svařování plnící trubičkový drát. Většinou jsou modely standardně vybaveny: hořákem (pevně upevněným, odpojitelným), zemnícím kabelem se svorkou, redukčním ventilem s jedním nebo dvěma manometry, hadicí na ochranný plyn.

 

Invertory

Invertor je elektronický zdroj svářecího proudu s rychlou regulací vyznačující se vysokým výkonem, nízkou hmotností, vynikajícími svářecími vlastnostmi a vysokou spolehlivostí. Tyto stroje jsou určeny do  výrobních provozů, kovovýrob, zámečnictví, na montážích i v domácích dílnách, kde je kladen důraz na maximální užitnou hodnotu za přijatelnou cenu.

 

Naší zákazníci jsou převážně z těchto měst: Plzeň, Rokycany, Klatovy, Stod, Holýšov, Třemošná, Touškov, Dobřany, Stříbro, Přeštice, Nepomuk, Kralovice.

Kliknutím na obrázek se dostanete do internetového obchodu, kde najdete kompletní sortiment firmy Güde.

Kliknutím na obrázek se dostanete do internetového obchodu, kde najdete kompletní sortiment firmy Güde.