Nabíječky baterií Plzeň

 

Autonabíječky baterií 6V, 12 V, 24 V

S autonabíječkou baterií lze nabíjet olověné nebo gelové baterie které se normálně používají u motorových vozidel (benzínových a dieselových). Přístroje jsou opatřeny ochranou proti přetížení (bezpečnostní zařízení, aby byla nabíječka baterií chráněna před efekty v důsledku špatných spojení či přetížení). Přístroje jsou zkonstruovány s dvojnásobnou izolací a nevyžadují proto zemnicí drát. Provoz se uskutečňuje během fáze nabíjení s pomalu klesajícím nabíjecím proudem. Neustále se doporučuje dávat pozor na to, aby byl výkon nabíječky baterií přizpůsoben kapacitě nabíjených baterií. Příliš malá nabíječka může k nabití baterie vyžadovat příliš mnoho času; výkonný přístroj může naopak baterii poškodit.

 

Nabíjecí proud musí činit cca 10 % kapacity baterie! (příklad: baterie 88 AH => nabíjecí proud cca 9 A)!

 

Některé modely nabíječek baterií mají také funkci pro startování vozidel. Připojíte nabíječku, přepnete nastavení do polohy Start a můžeme nastartovat vozidlo, startování nesmí trvat déle než 6 až 8 s, nabití baterie nesmí klesnout pod 50% jmenovité kapacity.

 

Naší zákazníci jsou převážně z těchto měst: Plzeň, Rokycany, Klatovy, Stod, Holýšov, Třemošná, Touškov, Dobřany, Stříbro, Přeštice, Nepomuk, Kralovice.

 

Kliknutím na obrázek se dostanete do internetového obchodu, kde najdete kompletní sortiment firmy Güde.

Kliknutím na obrázek se dostanete do internetového obchodu, kde najdete kompletní sortiment firmy Güde.