Dílenský nábytek Plzeň

 

Kancelářské skříně

 

Mezi prodávané kancelářské skříně patří například: skříň na spisy, nástěnná skříň, větratelná skříň, skříň na nářadí. Určitě si vyberete z našeho širokého sortimentu těchto skříní.

 

Šatníkové skříně

 

Prodáváme šatníkové skříně s dvěma nebo třemi dveřmi, šatnové lavice. Toto vybavení šaten najdete v posilovnách, fotbalových stadionech, hokejových stadionech, bazénech, dalších sportovištích, výrobních fabrikách a firmách.

 

Pracovní stoly - ponky

 

Pracovní stoly jsou ideálním řešením do dílen, servisů, opraven, jejich konstrukce je přizpůsobená každodennímu používání.  Pracovní deska stolu je oboustranně dýhovaná - buk, uvnitř vysoce zhutněná dřevotříska. Ocelový rám po obvodu desky, pozinkované dno s přihrádkami. Ocelové součásti stolu jsou svařované, tím je zaručena vysoká stabilita, vše je  hotově smontováno. Nabízíme několik variant rozložení stolů, šuplíky vlevo nebo vpravo, uzamykatelná dvířka atd.

 

Montážní vozíky

 

Montážní vozík je ideální pojízdná skříň na nářadí a přístroje. Skvěle se hodí do autoservisů, motoservisů, dílen, opraven atd. Prodáváme různé varianty od klasického pojízdného montážního vozíku po plně vybavený pojízdný montážní vozík s nářadím.

 

Naší zákazníci jsou převážně z těchto měst: Plzeň, Rokycany, Klatovy, Stod, Holýšov, Třemošná, Touškov, Dobřany, Stříbro, Přeštice, Nepomuk, Kralovice.

Kliknutím na obrázek se dostanete do internetového obchodu, kde najdete kompletní sortiment firmy Güde.

Kliknutím na obrázek se dostanete do internetového obchodu, kde najdete kompletní sortiment firmy Güde.