Čerpadla Plzeň

 

Ponorná kalová čerpadla 

Ponorná čerpadla jsou určena k odvodňování, odběru vody, přečerpávání a odčerpávání vody z bazénů, nádrží na užitkovou vodu a ze zatopených sklepů. Většinou jsou vybavena plovákovým spínačem, který slouží k automatickému zapnutí a vypnutí.

 

Domácí vodárny

Domácí vodárny zajišťují úsporné zásobování domácností vodou pro splachování WC, naplnění pračky nebo při zalévání zahrady. Součástí vodárny je většinou regulátor tlaku, manometr, přípojný kabel, komplet pro připojení, tlaková nádoba 20 l, 24 l nebo 100 l s vnitřní membránou a vestavěný spínač pro zapnutí/vypnutí tlaku vody.

 

Zahradní čerpadla 

Předností zahradních čerpadel je vysoký tlak a dopravené množství vody při příznivé ceně. Vyspělá konstrukce čerpadel zaručuje spolehlivé použití a tichý chod bez údržby. Tyto modely jsou velmi lehké a šetrné k životnímu prostředí. Velmi jednoduchá obsluha umožňuje každému s čerpadlem bez potíží pracovat. Hodí se na zahradu při zalévání nebo k trvalému zavlažovacímu systému, na čištění proudem tlakové vody, na pitnou vodu atd.

 

Motorová čerpadla 

Motorová čerpadla jsou určena pro použití v terénu, kde není možné připojit klasické čerpadlo na elektrický proud. Jejich rámová konstrukce je dobře chrání proti poškození. Oblasti použití: při záplavách, špinavé vodě, čisté vodě, přečerpávání, odčerpávání a zavlažování.

 

Naftová čerpadla

Pro přečerpávání nafty ze sudů, nádrží do: strojů, aut, nakladačů, tahačů jsou ideální naftová čerpadla. Díky těmto modelům můžete natankovat potřebnou nádrž naftou kdekoliv, kde budete potřebovat. Čerpadla jsou napájena napětím buď 230 V nebo 12 V.

 

Naší zákazníci jsou převážně z těchto měst: Plzeň, Rokycany, Klatovy, Stod, Holýšov, Třemošná, Touškov, Dobřany, Stříbro, Přeštice, Nepomuk, Kralovice.

Kliknutím na obrázek se dostanete do internetového obchodu, kde najdete kompletní sortiment firmy Güde.

Kliknutím na obrázek se dostanete do internetového obchodu, kde najdete kompletní sortiment firmy Güde.